fellne 15 shum tmira

Shitet nga: skender 13 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 shum tmira , fellnet jan me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim