fellne 16 me goma 4 bulona

Shitet nga: Ridvan 30 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 qe me 4 bulona.
Fellnet bojn per golf 2. 3. Dhe per pasat
Po i bojn edhe per do opela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim