fellne 16 me guma te reja

Shitet nga: fellne 02 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 me guma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim