fellne 17 18 per golf pasat

Shitet nga: farush 01 Tet 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 per golf passat touran tiguan etj jan treja pa perdor per me shum info lajmrohuni ne viber qmimi eshte i fundit 430 euro

ndersa 18 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim