fellne 17 per audi

Shitet nga: farush 24 Mar 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 per audi treja pa perdor pershtaten ne audi a3 a4 a5 a6 fellnet shiten pa goma nderds me goma 750 euro per me shum info mund te lajmrohuni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim