fellne 18

Shitet nga: meriton 17 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim