fellne 18 19 per bmw

Shitet nga: farush 01 Tet 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw te reja pa perdor 8.5j para dhe mrapa 9.5j te gjera per me shum info mund te lajmrohuni ne viber fellnet jan pa perdor


18col 450 euro
19col 550

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim