fellne 18 golf 4

Shitet nga: Emir 28 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per golf 4 ose audi a3 jan te ardhura prej ch vetem nje osht e krist pak nga ana e mbrendshme qe rregullohet tjerat jan mir shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim