fellne 18 per mercedes

Shitet nga: bujar 18 Jan 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18/225/40 per mercees t ardhura nga gjermonia shum pak t perdorura n kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim