fellne 18 per bmw m

Shitet nga: farush 14 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw origjinal te m3 pershtaten dhe tjerav veturav per me shum info lajmrohuni je viber ne ne 0037744934656 ndrrim i mundshem me naj par qe me pelqejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim