fellne 18 per bmw

Shitet nga: farush 29 Tet 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per bmw fellnet posedon gomat te dimrit 225 40 18 vetem nje sezon teperdorta firma eshte aluett fellnet jan te ballansuar nuk jon te shtremta jan te gjona 8.5 pershtaten ne qfar do veture vrejtje dy goma jan te shitura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim