fellne 18 per bmw

Shitet nga: besmir 25 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felne 18 per bmw jan model si te m6 dy fellne jon 8.5j te parat kurse dy fellne 9.5j te mramtat fellnet jon te reja jan te ardhura nga gjermania nuk jan te perdorta as nje her ju bejn modeleve te bmw si 3,4,5,6,7, x5,x3,x1,x4 etj per me shum info mund te lajmrohuni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim