fellne dhe goma 150€

Shitet nga: Driton 03 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 frllne te njejta na kontaktoni ne viber +37744377710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim