fellne me goma te veres 14

Shitet nga: opel astra G fellne 02 Jan 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres gomat jan te reja 14 me 4 shtrafa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim