fellne me guma m/s R14 te reja ganc

Shitet nga: meriton 01 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet sapo ardhur vetem 1 jav jon vozitur mund ti sini edhe vet jon shum te mira dhe te ballancuara ,nuk jon te shtremuar a po diqka
me nje fjal jon tip top bojn per golf ,opel etj gumat e mira me raabuqka per dimer dhe ver
M/S 175/65 R14 per me shum kontakt ndrrim me iphone 4 samsung Gx2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim