fellne,motorr sharr ,tuqilla ,pishtole hogeni

Shitet nga: yll 27 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
motorri sharra =150Euro gjendje perfekte
Kompleti me pishtole = 60Euro komplet
Kablla 25m=20Euro copa
Crkullar me brusa te ri = 35Euro copa
190ero Fellne 17-235/45 per T4,golf 5,6 nashta edhe tjera kerre po se di un.Vrejtje:nje fellne osht po kush eshte i inderesum ja boj edhe asaj foton.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim