fellne per audi 18

Shitet nga: farush 01 Tet 02:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18 per audi a4 a6 a8 jan pa perdor per me shum info lajmrohuni ne viber qmimi i fellnev eshte 450 euro i fundit i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim