fellne per bmw 18

Shitet nga: farush 02 Shk 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te reja 18 per bmw fellnet jon te gjona 8.5 perpra ndersa permas 9.5 fellnet jon te reja pa perdor ndersa gumat jan perpara 225 40 18 ndersa permas 255 35 18 gomat jon taze te reja 2016 pershtaten ne qfar do lloji te bmw per me shum info lajmrohuni ne viber +37744934656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim