fellne per bmw x5 x6 x3 x4

Shitet nga: farush 08 Pri 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 20 per bmw x5 x6 per me shum info mund te lajmrohuni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim