fellne per mercedes

Shitet nga: Bujar 25 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes 18/225/40 shum pak t perdorura n kosov t ardhura nga gjermonia goma t veres t mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim