fellne per mercedes 17 18 19 amg look

Shitet nga: farush 01 Tet 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 18 19 per mercedes jan dy lloje jan taze treja per me shum info lajmrohuni ne viber

kesi lloj te fellnev kemi 17 ne qmim prej 430 euro
18col 450 euro dhe 19 col 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim