fellne per mercedes

Shitet nga: blert 06 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me guma ne shitje te posa ardhura nga zvicrra fellnet jan shum te mira po ashtu edhe gumat per info +37745448389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim