fellne per vetur

Shitet nga: fellne per vetur 23 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ni fellne per vetur esht 14 tjerat si kom vetem qet fellne ekom kujt i duhet qmimi 30€ tel 045 512 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim