fellne r17 ..

Shitet nga: dalia 15 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ndrroj fellnet r17 thujse te reja me garancion nuk drridhin dhe me guma te mira ..ndrroj .iphone 6
s6 edge..etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim