fellne te mira 195/65/15

Shitet nga: krenar 25 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
196/65/15 bojn per opel kadett astra G korsa Golf 1 2 3 pasat audi fellnet me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim