fellnee 18

Shitet nga: Bujar 31 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnee 18/225/40 per mercedes me goma t veres t ardhura nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim