fellnet 16-qe per Bmw me goma te reja per dimer.

Shitet nga: Mannii 19 Pri 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane 16qe: 225/55R16/95H

Jane te perdorura vetem 1 vjet,pothuajse te reja,

Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim