fellnet

Shitet nga: shqiprimi 01 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me gjith goma mbrapa jon mat gjona 235/40 R18 perpara jan mat ngushta 225/40 R18 +38649702411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim