goma //

Shitet nga: adnani 14 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa Goma 235/55/17 te rujshme shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim