goma

Shitet nga: lulzim 30 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash me thellsi 6 mm
195/65R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim