goma 2 cop 195 50r16qe

Shitet nga: xx 19 Gsh 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma shum trujtme vetum 5 muj jon te perdorta mishelin tveres jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim