goma dimri 255-60-17

Shitet nga: cufa 24 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per dimer dy cop 255-60-17
40 e dycop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim