goma per bager

Shitet nga: Mitat bllaca 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes day guma per badger Jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim