goma per dimer ver

Shitet nga: xxxx 06 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma per dimer ver M+S jon 13 /155/70 te perdorura per qet dimen bojn qmimi 25€ per te dy gomatnr 045 512 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim