goma per gjip

Shitet nga: xxx 25 Jan 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes 4 goma te perdoruna por te mira jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim