goma per merccedes

Shitet nga: ensar 23 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jon te dimrit te reja 35ero 1 gum 140 4 guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim