goma per opel dhe pasat

Shitet nga: ramiz 22 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per opel dhe pasat 195 15coll .jane kater bandash pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim