goma

Shitet nga: egzon 10 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me profil 215-55-16 m+s me qmim te volitshem 80 ero te sapo ardhura nga zvicrrra per inf.nr.045-305-652 si dhe ne facbook https://www.facebook.com/Auto-servis-vullkanizer-Limoni-1454462464768664/timeline/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim