goma

Shitet nga: goma 20 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma micheling 2 copa
245 45 R18 M+ S
shume pak te perdorura
per me shume info 045540682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim