goma

Shitet nga: blerim 05 Tet 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me fellge per veture Jeep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim