guma per kamiana

Shitet nga: taulant 06 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma per kamiana 7 copa
22.5
20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim