shes

Shitet nga: liridon 15 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 265/50/20 me guma veres me 5shtrafa te kromit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim