shes 2 guma 255 35 18 2016 te reja 90 euro dy

Shitet nga: farush 16 Maj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma te reja 255 35 18 me vit 2016 treja taze 2016 viti per me shum info mund te lajmrohuni ne viber qmimi per 2 goma eshte 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim