shes bandash per mercedes

Shitet nga: adil 11 Jan 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sedh bandash per mercedes jan shum te mir nuk kan guma jan vetum bandash per 190 une i kam pas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim