shes fellne per mercedes 18

Shitet nga: Bujar 17 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 18/225/40 per mercedes t ardhura nga gjermonia shum pak t perdorura n kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim