shes fellne 15

Shitet nga: bashkim 01 Nën 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 bojn n'pollo n 'gollf 4 jan shum tmira profilin e kan 195 5o 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim