shes fellne 17" 5 copa

Shitet nga: ruhan 10 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 5 copa me goma me 5 shtrafa komplet te vetures MaZDA , firma BORNET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim