shes fellne 18 per bmw

Shitet nga: besim 17 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 dy te ngushta dy te gjera per bmw bejm edhe ndrrime na kontaktono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim