shes fellne per golf 4 Jane 17 te Sapoardhura Ch

Shitet nga: valon saqipi 03 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet e Vw Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim