shes goma 195/55/15

Shitet nga: rijad 02 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 4 copa komplet me madhsi 195 55 15 shum pak te perdorura te veres nga zvicra..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim